O nas

Z NAMI BLIŻEJ ŚWIATA !!!!

 

Podróże to nasza pasja, dlatego chcemy pomagać naszym Klientom poznawać świat.

 

Właśnie taka praca to spełnienie naszych marzeń. Idealne połączenie pasji i aktywności zawodowej sprawa, że angażujemy się całkowicie w to, co robimy,a  to przekłada się na zadowolenie Klientów.

 

Serdecznie zapraszamy do naszego biura podróży działającego na polskim rynku od 2009 r.

Wieloletnie doświadczenie, fachowa i rzetelna obsługa naszych pracowników to nasze główne atuty dzięki którym oferowane przez nas usługi spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Szeroki wachlarz oferowanych przez nas produktów znanych, sprawdzonych touroperatorów i przewoźników gwarantuje zadowolenie i satysfakcję .

 

Prowadzimy sprzedaż biletów autokarowych, międzynarodowych i krajowych największych licencjonowanych przewoźników. Ponadto prowadzimy sprzedaż biletów lotniczych i promowych na wszystkich wybranych przez Państwa trasach. Jesteśmy Salonem sprzedaży Rejsów.

 

Dzięki bogatej ofercie jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

 

KONFERENCJE, IMPREZY MOTYWACYJNE, KONGRESY,TARGI !!!!

 

Organizujemy spotkania integracyjno – motywacyjne w kraju i poza jego granicami, dla firm małych i dużych, skromne i mniej skromne – wszystko stosownie do oczekiwań sponsora - jego założeń, gustu, możliwości czasowych, terytorialnych i w końcu również finansowych.

 

Zaufały nam firmy dla których organizowaliśmy imprezy, w grupach od 10 do 400 osób.

 

Współpracujemy z wieloma agencjami artystycznymi i reklamowymi gwarantując profesjonalne prowadzenie imprez oraz ich uświetnienie występem popularnych artystów.

 

Organizujemy wyjazdy na targi, spotkania branżowe konferencje i kongresy naukowe, zabezpieczenie przelotów, transferów, zakwaterowania i innych świadczeń socjalnych.

 

Kompleksowa obsługa wyjazdów służbowych: Nasze biuro na podstawie umów stałych, ale też zleceń zapewnia kompleksowe świadczenia w podróżach służbowych firm oraz przyjmowaniu przez nie gości w swojej siedzibie: transfery, rezerwacje biletów komunikacyjnych, (ale też np. teatralnych), zakwaterowanie, ubezpieczenia, usług tłumaczy, posiłki...

 

W wypadku stałej współpracy firmą opiekuje się osoba, pozostająca do dyspozycji pod wskazanym telefonem komórkowym, spełnia Państwa oczekiwania nawet po godzinach pracy.

 

Formularz kontaktowy

Pozostało znaków:  1500